KARIERA

Auto serwis

32 770 03 21

Stając się częścią Naszego zespołu korzystasz z doświadczenia i know-how wypracowywanego latami przez Symphony Wealth Management. Dostępne do Twojej dyspozycji będą wszystkie usługi, które świadczymy Naszym klientom. Wspinając się po ścieżce kariery, masz możliwość uzyskać certyfikację uprawniającą do dystrybucji produktów będących w ofercie Symphony Wealth Management. Jednocześnie dołączasz do bardzo wąskiego grona ekspertów zajmujących się tym jakże istotnym zagadnieniem polskiego rynku finansowego.

Nieograniczone możliwości

Korzystamy wyłącznie z rozwiązań oferowanych przez licencjonowane i uznane instytucje finansowe. Współpracujemy z wiarygodnymi partnerami, głównie Towarzystwami Funduszy Inwestycyjnych i oferujemy jednostki uczestnictwa zarządzanych przez nie funduszy otwartych. Dzięki temu możesz spać spokojnie wiedząc, że pieniądze Twoich klientów są we właściwych rękach. Uważamy, że podnoszenie poziomu bezpieczeństwa poprzez lokowanie pieniędzy klientów w odpowiednie instrumenty to kluczowy element, który najbardziej cenią sobie Nasi współpracownicy.

Bezpieczeństwo

Nasz system szkoleniowy gwarantuje Ci uzyskiwanie wysokich wyników na przestrzeni Twojej kariery zawodowej. Przyjmujemy zasadę, że najważniejsze jest dobro klienta. Szkolenia z zakresu etyki, tworzenia planów finansowych, działania rynków finansowych i funduszy inwestycyjnych w szybkim tempie poszerzą Twoją wiedzę z zakresu dostępnych rozwiązań kapitałowych. Wychodzimy z założenia, że to właśnie wysoki poziom profesjonalizmu u Naszych ekspertów jest tym, co wyróżnia Nas na rynku, a jednocześnie spełnia oczekiwania najbardziej wymagającego klienta.

Szkolenia

Jesteśmy firmą zrzeszającą ekspertów w zakresie oferowania jednostek uczestnictwa funduszy inwestycyjnych. Poszukujemy osób z doświadczeniem w branży finansowej, które chciałyby dołączyć do Naszego zespołu.

Dołącz do Naszego zespołu!

Copyright 2019 Symphony Wealth Management