ID Klienta
E-mail Klienta
Powód kontaktu
Treść wiadomości
Załącznik
wyślij
wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

KONTAKT

Symphony Wealth Management Sp. z o.o.

ul. Alojzego Jankowskiego 1

41-710 Ruda Śląska

 

Infolinia dla klientów:

tel. 32 770 03 21

 

e-mail: kontakt@symphonywm.pl

Auto serwis

32 770 03 21

Czekamy na Twoje uwagi

Stale wkładamy starania aby docelowa usługa, z której Państwo korzystacie była na jak najwyższym poziomie. Jeżeli macie Państwo uwagi dotyczące dowolnego aspektu Naszej współpracy, prosimy o podzielenie się z Nami swoimi spostrzeżeniami. Na pewno wykorzystamy je w dalszym procesie zmian, co będzie rzutowało na jakości usługi, która do Państwa trafia.

Podnoszenie jakości

Specjalnie dla Państwa wygody umożliwiamy komunikację z Nami za pomocą formularza kontaktowego. Prosimy o podanie swojego numeru ID Klienta i adresu e-mail oraz wybranie powodu, dla którego się Państwo z Nami kontaktujecie. To znacznie przyspieszy proces reakcji na Państwa zgłoszenie, a tym samym skróci czas jakiego potrzebujemy na przygotowanie satysfakcjonującej Państwa odpowiedzi.

Skontaktuj się z nami

W przypadku zastrzeżeń dotyczących sposobu oferowania produktów prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego zamieszczonego poniżej, wybierając jako powód kontaktu "Reklamacja". Reklamacje można także składać w formie pisemnej na adres spółki: Symphony Wealth Management, 41-710 Ruda Śląska, ul. A. Jankowskiego 1 oraz drogą mailową na adres reklamacje@symphonywm.pl

Reklamacje

Copyright 2019 Symphony Wealth Management